Switch PoE cu 8 porturi DH-PFS3009-8ET-96
Porturi: 1 (uplink): 10/100Mb/s, 8 (downlink): 10/100Mb/s
Consum de energie (PoE): Port 1 ≤ 60 W, Port 2-8 ≤ 30 W, Total ≤ 96 W Protocoale PoE: IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE+), Hi-PoE Transmisie PoE pe linii de până la 250 de metri.
Comutare: 1,8 Gbps Rata de transfer de pachete: 1,34 Mb/s
Tabel MAC: 2K Umiditate: 10%-90% Putere: 48~57V
Protecție la trăsnet: mod general 2 kV, diferențială. modul 0,5 kV
Temperatura: -10 ºС ~ 55 ºС Dimensiuni si greutate
190 x 100 x 30 mm, 480 g 3 ani garantie