NS-0326P-230 SWITCH POE (24PORT+ 1X1000 MBPS+1X1000 MBPS SFP) Porturile 1 până la 24 acceptă standardul POE IEEE 802.3af/at, 10/100 Mbps + 1 port 10/100/1000Mbps Port 10/100/1000Mbps. Capacitate de comutare 8,8 Gbps. În modul EXTEND și viteza de 10 Mbps, porturile de la 17 la 24 acceptă distanțe de transmisie de până la 250 de metri. Sarcina maximă pe port este de 30W. Putere de iesire PoE 230 W. Porturile 1-8 acceptă transmisie cu 4 fire și sunt prioritare. Toate porturile acceptă protecție la trăsnet de 6 kV. MDI/MDIX automat. Temperatura de funcționare -10°C până la 55°C. Alimentare 100 – 240 VAC, 4A. Dimensiuni: 335x45x226mm. 2 ani garantie!